Kaliteli Kimyasallar Uygun Fiyatlara Sadece Burada!
Kaliteli Kimyasallar Uygun Fiyatlara Sadece Burada!
Sepet 0

Hakkımızda

Kimyasalburada.com kimyasal hammadde tedariği amacıyla oluşturulmuş bir e-ticaret platformudur.

10 yılı aşkın tecrübemizi, Galvano Kimyasalları üzerine olan uzmanlığımızla bütünleştirerek; yüksek depolama kapasitemiz ve geniş ürün yelpazemizi sizlere özel hızlı çözümler sunmak adına e-ticaret sitemize taşıdık.

Hedefimiz; ülkemizde üretilen yerli ürünlerimiz dışında dünyanın çeşitli bölgelerinde üretilmiş kaliteli ürünlerimizi sizlere özel fiyatlara Türkiye'nin her noktasına ulaştırmak.

Önceliğimiz, değerli müşterilerimizin güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmesi. Sizlere bu güvenli ortamı sağlayabilmek adına aldığımız tedbirleri ve uyguladığımız politikaları detaylı bir biçimde sitemizde bulabilirsiniz. 

0(543) 329 56 40 WhatsApp hattımız, info@kimyasalburada.com e-posta adresimiz ve sosyal medya hesaplarımızla bir mesaj/e-posta uzağınızdayız. Özellikle ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak, yüklü sipariş vermek için yukarıdaki iletişim araçlarımızı kullanabilirsiniz.   

Sitemizdeki görsellerin hepsi depomuzda çekilmiş stoktaki ürünlerimizin Kimyasal Burada tarafından çekilmiş fotoğraflarıdır. Anot tipi ürün fiyatlarımız kilogram üzerinden değerlendirildiği için bizimle iletişime geçip fiyat alabilirsiniz.

Fiyatlarımız www.tcmb.gov.tr adresinin günlük kapanış kuruna göre düzenlenmektedir. Fiyatlarımızı TL/Dolar/Euro biçimlerine çevirebilmek için e-ticaret sitemizin üst barından ayarlamanızı yapabilirsiniz.